Usługi

SEO copywriting

Stworzymy skuteczne i chwytliwe teksty marketingowe dla Twojej firmy

Zyskaj lepszą widoczność w wyszukiwarce Google i zwiększ ruch na swojej stronie dzięki naszym treściom.

Jesteśmy świadomi tego, że stworzone przez nas teksty mają jednocześnie sprzedawać i pozycjonować. I to właśnie jest naszym celem. Dbamy o każdy detal usługi, którą realizujemy. Jesteśmy do dyspozycji klienta na każdym etapie naszej współpracy.

Wspólnie ustalamy szczegóły powierzonych nam zleceń, aby jak najlepiej dopasować charakter treści do oczekiwań. Dbamy o poprawność językową, wysoką jakość merytoryczną i styl przekazu z uwzględnieniem branżowego słownictwa.

Copywriting SEO

Analiza. Merytoryka. Kompleksowość.

Przyciągnij na swoją stronę nowych odbiorców za pomocą copywritingu SEO.

Pozycjonowanie

Zwiększymy ruch na Twojej stronie, dzięki wyższym pozycjom w wyszukiwarce Google.

Sprzedaż

Pomożemy Ci dotrzeć z ofertą do większej liczby potencjalnych klientów.

Rozpoznawalność

Zbudujemy wizerunek Twojej marki, publikując eksperckie treści dla Twoich odbiorców.

Co oferujemy?

Publikując odpowiednie treści w sieci, poprawimy pozycję Twojej strony w wyszukiwarce i wygenerujemy na niej większy ruch.

Opisy kategorii i produktów

Tworzymy teksty nasycone frazami kluczowymi, które napędzają pozycjonowanie strony i zawierają najważniejsze informacje o asortymencie.

Artykuły sponsorowane

Najlepszy sposób na szybkie wypromowanie marki w sieci. Osadzenie tekstu na stronie z dużym ruchem pozwala zapewnić sobie dużą dozę zaufania odbiorców i algorytmu Google.

Treści na stronę główną i podstrony

Tworzymy teksty, które odpowiadają za pierwsze wrażenie, jakie robi strona na użytkownikach. Treści są zoptymalizowane i przyciągają uwagę.

Teksty zapleczowe

Umieszczamy je na stronach z minimalnym ruchem, ale bardzo dobrymi parametrami DR, DA i TF. Odpowiadają one za realizację kryteriów technicznych związanych z SEO.

Dobrze zoptymalizowane i przyciągające uwagę treści mogą zwiększyć zainteresowanie Twoją ofertą nawet o 50%!

Sposobem na stworzenie treści, która będzie przekładać się na wysoki wskaźnik konwersji jest połączenie walorów technicznych z językiem sprzedaży i wartością merytoryczną. Charakter tekstu musi być uzależniony od tego, jakie będzie miał on zastosowanie. Opis kategorii lub produktu będzie miał inną postać niż tekst zapleczowy czy artykuł specjalistyczny. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy format treści wymaga innego podejścia. Nasi specjaliści świadczą kompleksowe usługi z zakresu copywritingu SEO.