Usługi

Content marketing

Tworzymy treści, które przyciągają odbiorców

Kampanie content marketingowe dla Twojego biznesu

Content marketing jest strategią marketingową opartą na tworzeniu wartościowych treści, zarówno dla odbiorców, jak i robotów Google, a następnie jej dystrybucji. Celem marketingu treści jest zwrócenie uwagi użytkownika, odpowiedzieć na jego potrzeby i zachęcić do skorzystania z Twojej oferty.

Swoją usługę content marketingu kierujemy do właścicieli sklepów internetowych, stron usługowych i wizerunkowych, a także osób, które nie mają czasu ani narzędzi, aby tworzyć wartościowe treści dla odbiorców i wyszukiwarki Google.

Jak działamy?

Analiza. Research. Treść.

Tworzymy treści adresowane do użytkowników na każdym etapie lejka sprzedażowego

Wstępna analiza

Definiujemy grupę docelową, analizujemy konkurencję, przeprowadzamy audyt content marketingowy i monitoring marki.

Research słów kluczowych

Dopasowujemy słowa kluczowe do profilu firmy, jej usług i produktów, uwzględniając ich konkurencyjność, aby korzystnie wpływały na konwersję.

Tworzenie treści

Tworzymy treści niosące wartość merytoryczną, unikalne i użyteczne dla odbiorców, co dodatkowo przekłada się na pozycjonowanie strony.

Korzyści płynące z content marketingu

Content marketing pozwala zaoszczędzić nawet do 60% budżetu w porównaniu do tradycyjnych strategii marketingowych. Jednocześnie generuje nawet 3 razy więcej leadów, a dodatkowym jego atutem jest różnorodność form i źródeł dystrybucji.

Wzrost świadomości marki

Zanim użytkownicy skorzystają z usługi lub produktu oferowanego przez firmę, muszą ją najpierw poznać. Dzięki temu zyskują wiedzę, czy jest ona wiarygodna, a oferta asortymentu spełnia ich oczekiwania. Tym samym zyskasz lojalnych klientów, którzy będą generować zyski w Twojej firmie.

Zwiększenie sprzedaży

Inwestowanie w content marketing realnie przekłada się na zwiększenie ruchu na stronie internetowej. Tym samy przekłada się to na większą konwersję, czego efektem są większe zyski ze sprzedaży oferowanych produktów i usług.

Budowanie wizerunku eksperta w branży

Merytoryczne i wartościowe dla użytkowników treści sprawią, że Twoja firma będzie postrzegana jako ekspert w swojej branży. Dzięki temu użytkownicy zyskają pewność, że Twoja marka jest rzetelna i kompetentna.

Wsparcie działań SEO

Umiejętnie tworzone treści wspierają strategię SEO, która bez content marketingu nie jest efektywna. Zoptymalizowane teksty pod konkretne frazy kluczowe zwiększają widoczność strony w organicznych wynikach wyszukiwania.

Stworzymy dla Ciebie artykuły eksperckie, case study, opisy produktów i kategorii oraz zoptymalizujemy treści na Twojej stronie.

Stworzenie dobrze zoptymalizowanego tekstu pod SEO i jednocześnie odpowiadającego na potrzeby użytkowników jest procesem, który wymaga specjalistycznej wiedzy oraz narzędzi.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w content marketingu, masz pewność, że strategia, którą opracujemy będzie efektywna i realnie przełoży się na budowę pozytywnego wizerunku marki oraz wzrost pozycji w wynikach wyszukiwania.