O nas

Naszą misją jest zapewnienie właścicielom stron internetowych oraz firm efektywnej promocji w sieci.

Jesteśmy grupą ekspertów zajmujących się rozwojem firm w sieci.

Jesteśmy dynamicznym zespołem, pełnym pasji i zaangażowania. Mamy bogate doświadczenie w realizacji projektów marketingowych dla największych marek. Skupiamy się na tym, aby generować wyniki w postaci wzrostu sprzedaży. Jakość naszych działań i indywidualnie opracowanych strategii marketingowych potwierdzają pozytywne opinie klientów.

Tworzymy zespół ekspertów SEO i SEM, którzy specjalizują się w pozycjonowaniu stron internetowych oraz budowaniu widoczności marki w sieci. Dzięki naszej pracy Twoja firma dotrze dokładnie tam, gdzie znajdują się Twoi klienci. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc stworzyć silnie prosperującą na rynku markę.

Z Agencją marketingową Seo-Copy współpracujemy już od ponad roku. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, jak i bezproblemowego kontaktu. Nasza strona jest coraz wyżej. Polecam serdecznie
Paweł Ciesielski
- Ergos.pl
4.8

200+ Opinii

4.6

400+ Opinii

4.8

100+ Opinii

4.7

200+ Opinii

Czym się zajmujemy

Kompleksowe usługi marketingu internetowego

Pozycjonowanie stron internetowych, prowadzenie kampanii Google Ads i e-mail marketing to główne działania, które codziennie podejmowane są przez nasz zespół, aby wspierać rozwój współpracujących z nami firm. Naszym klientom oferujemy również szereg innych usług, które pozwalają realizować ich cele biznesowe.

Analityka internetowa

Zbieramy i interpretujemy dane na temat ruchu i aktywności użytkowników na stronach internetowych oraz wdrażamy działania optymalizacyjne.

Content Marketing

Dbamy o wysokiej jakości treści, które będą wartościowe dla użytkowników oraz wyszukiwarek, czego efektem będzie większy ruch organiczny oraz pozycja w Google.

User Experience

Przeprowadzamy szczegółowe audyty UX i podpowiadamy, jak powinna wyglądać strona internetowa, aby była przyjazna użytkownikom oraz robotom Google.

5/5
Prowadzę mały butik w Poznaniu, więc konkurencja jest ogromna. Dzięki współpracy, zaangażowaniu specjalistów, udało nam się osiągnąć cel, jakim było zwiększenie sprzedaży i dotarcie do większej liczby klientów w okolicy.
Amanda Górniak
5/5
Nasza firma zyskała zarówno nowych partnerów biznesowych, jak i na częstszych odwiedzinach na stronie. Wzrósł również zysk ze sprzedaży produktów, które posiadamy w swojej ofercie. Cieszymy się, że udało nam się podjąć współpracę z kompetentnymi specjalistami.
Daniel Markiewicz
5/5
Bardzo się cieszę ze wspólnej realizacji projektu. Nasza współpraca przebiega bez najmniejszego zarzutu. Szczególnie widoczne są wzrosty widoczności naszej strony w sieci oraz ruchu, który przekłada się na wyższą sprzedaż naszych produktów.
Marek Hoffman