Usługi

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych

Oferujemy pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w oparciu o sprawdzone i uczciwe metody

Pomagamy firmom i sklepom

Stosowane przez nas metody opierają się na najnowszych i bezpiecznych technikach, które minimalizują ryzyko utraty wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania. Dzięki pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych zwiększysz swoją widoczność w Google, ilość potencjalnych klientów i świadomość marki.

W skład działań SEO, jakie wykorzystujemy w pozycjonowaniu sklepów i stron internetowych wchodzi między innymi audyt SEO, analiza konkurencji, analiza strony i słów kluczowych, optymalizacja strony, link building, raporty i regularne sugestie, co warto poprawić, aby przyciągnąć większą ilość klientów.

Jak działamy

Analiza. Strategia. Działanie

Przeprowadzamy szczegółową analizę strony lub sklepu internetowego. Następnie opracowujemy indywidualną strategię SEO i wdrażamy odpowiednie działania, które przynoszą efekty w postaci realizowania założonych celów biznesowych.

Audyt

Przeprowadzamy szczegółowy audyt SEO, który wskaże nam mocne i słabe strony serwisu lub sklepu internetowego.

Strategia

Opracowujemy indywidualną strategię SEO, której celem jest osiągnięcie wysokich pozycji w wyszukiwarce Google i realizacja założeń biznesowych.

Wdrożenie

Wdrażamy opracowaną strategię, czego efektem jest wyższa pozycja strony w wyszukiwarce Google, większa świadomość marki oraz zyski ze sprzedaży oferowanych produktów i usług.

Pozycjonowanie stron i e-commerce

W naszej agencji zajmujemy się pozycjonowaniem serwisów informacyjnych, blogów, stron firmowych oraz sklepów internetowych.

Sklepy internetowe

Sukces Twojego biznesu zależy w dużej mierze od widoczności sklepu internetowego w wyszukiwarce. Promocja strony w Google to najlepszy sposób na wysokie pozycje, zwiększenie ruchu i widoczności, a w efekcie pozyskanie nowych klientów większe zyski ze sprzedaży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży SEO, doskonale wiemy, jak wykorzystać potencjał Twojego sklepu internetowego.

Blogi

Prowadzisz stronę z poradnikiem? Masz wiedzę specjalistyczną, z którą chciałbyś docierać do szerszego grona odbiorców? Pozycjonowanie strony blogowej to idealne zadanie dla naszych ekspertów SEO. Wdrożymy działania, dzięki którym ściągniemy na Twoją stronę większą liczbę odbiorców.

Strony firmowe

Prowadzisz własną firmę i chcesz zacząć prężnie się rozwijać? Dotychczas trudno było Ci dotrzeć do potencjalnych klientów? Nasi specjaliści SEO pomogą wypromować Twoją firmę w sieci zarówno na rynku lokalnym, jak i ogólnopolskim. A jeśli chcesz iść o krok dalej, to także na rynku międzynarodowym. Dysponujemy niezbędnymi narzędziami, wiedzą i doświadczeniem, które w połączeniu dają świetne efekty.

Serwisy informacyjne

Pozycjonowanie serwisów informacyjnych to zadanie dla prawdziwych wyjadaczy SEO. Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działań zarówno dla małych, jak i dużych stron informacyjnych. Dzięki nam powiększysz stałe grono swoich odbiorców, którzy jako stronę startową ustawią właśnie Twoją.

Skuteczne pozycjonowanie stron www i sklepów internetowych

Wdrażamy szereg działań on-site i off-site, które mają na celu kompleksowe wypozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google. Dzięki indywidualnie opracowanej strategii Twoja firma zyska nowych klientów i odbiorców ofert. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron biznesowych i sklepów z różnych branż. Zwiększona widoczność już kilku fraz może doprowadzić do kilkunastokrotnego zwiększenia ruchu na stronie. A każdy nowy użytkownik to Twój potencjalny klient!